Művezető (Vasút)

Randstad hungary kft. - Délegyháza
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Multinacionális partnerünk - amely egy jelentős beruházás egyik meghatározó szereplője - új és bővülő csapatába keresünk Művezető kollégát.
Jelen munkakör elsősorban abból a célból jött létre, hogy a kivitelezés helyszínein koordinálja és felügyelje a vasúti pályaépítési munkákat. A pozíció elsődlegesen az FMV felé tartozik jelentési kötelezettséggel, azonban a gépgazdálkodási részleg vezetője, valamint annak helyettesei is megbízhatják direkt feladatokkal, melyekről továbbra is köteles beszámolni az FMV felé.
Vasúti pályaépítési munkák helyszíni, szakmai irányítása, felügyelete és ellenőrzése,
Vasúti pályaépítéssel kapcsolatos ügyek és folyamatok napi szintű rendezése,
Kapcsolattartás alvállalkozókkal, társvállalkozókkal, építésvezetőkkel és a többi művezetővel,
Saját létszám és alvállalkozók felügyelete és ellenőrzése,
Vágányzári kötelezettségek teljesítése,
Anyagfelhasználások dokumentálása,
Napi, heti jelentések készítése.
Elvárások / Requirements
Szükséges végzettség, jogosultság:
Szakági építőmérnök, műszaki középiskola, technikum,
Érvényes forgalmi vizsga és MÁV vizsgák,
Munkaköri orvosi alkalmasság.
Szükséges tapasztalat:
5 év releváns helyszíni vasútépítési tapasztalat szükséges.
Munkavégzés helye:

Munkaterület a munkaidő 100%-ában
Amit nyújtunk / Benefits
Részvétel egy kiemelkedő, nagy volumenű projektben