Létesítményfelelős - Pécs

Hays hungary kft. - Pécs
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Az Ön új cégeLétesítményfelelős kollégát keresünk generálkivitelező és építőanyag-, illetve szerszám-kereskedelemmel foglalkozó partnercégünkhöz. Partnerünk egy 100%-ban magyar tulajdonú, kiskunhalasi székhelyű vállalkozás. A vállalat fő profilja az építőipar, ezen belül három fő üzletágat működtet. Az eredeti profilon túl a piaci igényeket felismerve egyéb szolgáltatásokat is nyújt, melyeket – csakúgy mint a cég egészét – magas színvonal és kiváló minőség jellemez.
Az Ön új pozíciója
Kivitelezés helyszíni irányítása
Építésvezetés nyomonkövetése / az építkezés végrehajtásának koordinálása
Szoros együttműködés az építőcsapattal
Kapcsolattartás az alvállalkozókkal
Együttműködés a műszaki előkészítővel
Építésvezető és művezető koordinálása
Mire van szüksége a sikerhez?
Építő- vagy építészmérnöki végzettség
Legalább 5 éves, releváns tapasztalat magasépítésben
Megbízható, projektszemléletű, önálló munkavégzésre való képesség
B kategóriás jogosítvány
FMV jogosultság előny
Angol vagy német nyelvtudás előny
Mire számíthat partnerünktől?
Stabil, megbízható háttér
Rugalmas munkaórák
Előrelépési lehetőség Projektmenedzser pozícióba
Versenyképes fizetés és juttatási csomag, céges autó, cafetéria, éves bónusz
Mit kell tennie most?Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót, kattintson a „Jelentkezem” gombra és küldje el nekünk szakmai önéletrajzát.