Építésvezető Generál

Ineton kft. - Szeged
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

Magasépítési projektek teljes körű irányítása és koordinálásaMunkafolyamatok szervezése és ellenőrzése a minőségi és határidős követelmények betartása mellettAlvállalkozók és saját csapat munkájának irányításaProjekt dokumentáció vezetése és a műszaki átadás-átvétel lebonyolításaKapcsolattartás a megrendelőkkel, tervezőkkel és hatóságokkalÉpítési napló vezetése és egyéb adminisztrációs feladatok ellátásaMűszaki, minőségi és munkavédelmi előírások betartásaCafeteria és évente plusz egy havi bérnek megfelelő jutalom szabályzataink szerintIskolakezdési támogatásSzakmai fejlődési lehetőség, amiben maximális támogatást kapsz tőlünkHosszú távú munka és karrier lehetőségTámogató munkahelyi légkörCsaládbarát munkahelyMunka-magánélet egyensúlyra kiemelten törekszünkMinimum 3 év generál kivitelezésben szerzett szakmai tapasztalat, magasépítés területénMagasépítő technikus végzettségMS Office ismeretekB kategóriás jogosítványÉpítőmérnöki, vagy építész végzettségMS Project ismeretAUTOCAD ismeret