Építésvezető

Triholding kft. - Budapest
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Projektek napi szintű műszaki irányítása, műemlék épületeken kivitelezési munkák helyszíni koordinálása, ellenőrzése;
projekt team tagok irányításaAlvállalkozói munkák ellenőrzése, napi tevékenységek összehangolásaAnyagszállítás koordinálása, átvétele, dokumentálásaKapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozókkalA projekt naprakész dokumentálása, nyomon követése;
Szerződés szerinti műszaki tartalom betartása, betartatásaKivitelezés minőségi ellenőrzése;
Ütemtervek készítése és azok betartatása;
Együttműködés a hatóságokkal;
Építési napló vezetése, ellenőrzése.Megrendelői és alvállalkozói kooperációk vezetéseAlvállalkozók kiválasztásában való részvételProjektjelentések készítéseszakirányú végzettség,legalább 3 éves építésvezetői munkatapasztalat generál kivitelezés területén,felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, MS OFFICEkimagasló szervező és problémamegoldó készség,magas szintű kommunikációs készség,nagyfokú önállóság, megbízhatóság.Alapfokú angol nyelvtudásukrán, román, orosz nyelvtudás,CAD-es tervezői programok ismeretefelelős műszaki vezetői jogosultság műemléki szakterületen MV-É-M