Építésvezető

Weinberg '93 építő kft. - Budapest
új ajánlat (05/07/2024)

munkaköri leírás

Generálkivitelezési építési munkák műszaki, szakmai irányítása, ütemterv szerinti vezetéseprojekt-dokumentálásban való részvételkapcsolattartás projektvezetővel, alvállalkozókkal, beszállítókkalanyagok, eszközök, emberi erőforrás koordinálásaépítési megbeszéléseken való aktív részvétel és közreműködéspiacképes jövedelemmel és juttatásokkal díjazzuk a munkádatszakmai kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatokkal találkozhatszmagasan kvalifikált, tapasztalt projekt-team tagja leszellehetőséget biztosítunk a folyamatos szakmai fejlődésre és a nyelvtanulásradinamikus, barátságos csapatban dolgozhatsz, jó hangulatú, családias légkörbenrendszeres céges programokkal színesítjük a dolgos hétköznapokatha szeretnéd építeni a karriered, jelentkezz hozzánkÁllás részletei:
Szerződés típusa:
határozatlan idejű, teljes munkaidőmunkavégzés helye:
Magyarország területén belül változóépítőipari végzettséggel rendelkezelminimum 3 év építésvezetői szakmai tapasztalatod vanB kategóriás jogosítvánnyal rendelkezelmegbízhatóan és felelősségteljesen dolgozolkiváló a szervező- és a problémamegoldó képességedhasználtad már az e-napló rendszertérvényes felelős műszaki vezetői jogosultsággal rendelkezelismered az AutoCAD tervezői programotipari létesítmények, csarnokok generálkivitelezése terén tapasztalattal rendelkezelangol vagy német nyelvtudással rendelkezel