Elektronikai Fejlesztő Technikus

Unix autó kft. - Budapest
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

A több mint 30 éves Unix Autó az autóalkatrész kereskedelem piacvezető vállalata Magyarországon. 3 országban közel 3000 munkatársunk, több mint 170 kirendeltségen szolgálja ki partnereinket és vásárlóinkat. Eredményes működésünk elismeréseként 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” címet, 11-szeres Magyar és 12-szeres Superbrands díjas vállalat vagyunk, és büszkék vagyunk arra, hogy a 100 legtöbb embert foglalkoztató vállalat között szerepelhetünk felelős munkaadóként .
A kutatás és fejlesztési részlegünk magasan képzett mérnök csapata elsősorban a 3 országot kiszolgáló logisztikai központunkat támogatja célgépek tervezésével, robotraktár rendszer fejlesztésével, valamint automatizálási lehetőségek feltárásával. A megtervezett gépeket a legmodernebb eszközökkel felszerelt, saját prototípus műhelyünkben készítjük el. A fejlődésnek köszönhetően csapatunk tovább bővül, ezért budapesti munkavégzéssel új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:
ELEKTRONIKAI FEJLESZTŐ TECHNIKUS
(Budapest IX. kerület)
Bruttó bér:
700-800.000 Ft tapasztalattól függően
Feladataid lesznek:
Részvétel egyedi célgépek fejlesztésében és telepítésében;
Új berendezések beüzemelése, telepítése;
Vezérlőszekrények gyenge- és erősáramú szerelése;
Gépek üzemeltetése során fellépő hibák okának feltárása, azonnali javítása;
Általános elektromos karbantartási feladatok ellátása az automatizált / félautomata logisztikai célgépeken, szállítószalagokon, címkéző és csomagológépeken;
Szoros együttműködés a fejlesztő mérnökökkel.
Csatlakozz hozzánk, ha:
Szakirányú végzettség (Villamos (energetikai) technikus, Elektronikai technikus);
Legalább 1 -3 év releváns szakmai tapasztalatod van;
Erős- és gyengeáramú ismeretekkel rendelkezel;
Csapatjátékos, dinamikus személyiség vagy, de önállóan is jól végzed a munkád.
Amit a munkádért cserébe kínálunk:
Versenyképes, stabil jövedelem – bruttó:
700-800.000 Ft;
Mobiltelefon magáncélra is;
Tervezhető munkaidő(08.00 - 17.00);
Saját étterem, kedvezményes étkezési lehetőség;
Innovatív környezetben és modern eszközökkel való munkavégzés;
Hosszú távú perspektíva egy sikeres magyar nagyvállalatnál;
Folyamatos fejlődési lehetőség, változatos feladatok.