Elektronikai Fejlesztő Technikus

Unix autó kft. - Budapest
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Részvétel egyedi célgépek fejlesztésében és telepítésében;
Új berendezések beüzemelése, telepítése;
Vezérlőszekrények gyenge- és erősáramú szerelése;
Gépek üzemeltetése soránfellépő hibák okának feltárása, azonnali javítása;
Általános elektromos karbantartási feladatok ellátása az automatizált / félautomata logisztikai célgépeken, szállítószalagokon, címkéző és csomagológépeken;
Szoros együttműködés a fejlesztő mérnökökkel.Versenyképes, stabil jövedelem – bruttó:
700-800.000 Ft;
Mobiltelefon magáncélra is;
Tervezhető munkaidő 08.00 - 17.00;
Saját étterem, kedvezményes étkezési lehetőség;
Innovatív környezetben és modern eszközökkel való munkavégzés;
Hosszú távú perspektíva egy sikeres magyar nagyvállalatnál;
Folyamatos fejlődési lehetőség, változatos feladatok.Szakirányú végzettség Villamos energetikai technikus, Elektronikai technikus;
Legalább 1 -3 év releváns szakmai tapasztalatod van;
Erős- és gyengeáramú ismeretekkel rendelkezel;
Csapatjátékos, dinamikusszemélyiség vagy, de önállóan is jól végzed a munkád.