Training Specialist

Randstad hungary kft. - Debrecen
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Partnerünk vezető nemzetközi fejlesztő és gyártó, modern hajtáslánc-technológiák terén a fenntartható mobilitásért. Okos rendszermegoldásokat és alkatrészeket kínálnak elektromos, hibrid és belső égésű hajtásláncokhoz, ezáltal tisztává, hatékonnyá és megfizethetővé téve a mobilitást. A termékskála elektromos hajtásláncrendszereket, elektronikus vezérlőegységeket, érzékelőket és aktuátorokat, valamint kipufogógáz-kezelési megoldásokat foglal magában.
Képzési stratégia megvalósítása és a képzési folyamat pontosságának biztosítása a rendelkezésre álló képzési eszközök felhasználásával
Együttműködés az összes érintett részleggel a specifikációk, a szükséges készségek és ismeretek integrálása érdekében
A képzések és a vizsgák előkészítése a szakterületen, lebonyolítás és az eredmények kiértékelése
A technikus munkakörben dolgozó munkatársak fejlesztési koncepciójának teljeskörű megvalósítása
Részvétel a duális program pályázati folyamatában, rendszeres egyeztetéseken való részvétel a partneriskolákkal
Aktív részvétel az elektronikai technikus tanulók gyakorlati képzésében, a szakmai partnerintézményekkel való folyamatos együttműködés
A képzési igények meghatározása és a diákok jelentkezési folyamatának fejlesztése
Diákok órarendjének létrehozása, szakmai fejlesztés, vizsgákra való felkészítés
Elvárások / Requirements
Műszaki szakirányú szakképzettség
Legalább 1-3 év tapasztalat oktatási területen
Prezentációs technikák ismerete, jó kommunikációs készség
MS Office felhasználói szintű ismeretek
Angol nyelv középszintű használata írásban és szóban
Korábbi gyártócégnél, autóiparban szerzett tapasztalat előnyt jelent
Amit nyújtunk / Benefits
Versenyképes fizetés
Cafeteria ( 25.000 Ft/hó)
Bejárási támogatás ( tömegközlekedéssel 100% / autóval 18 Ft/km)
Képzések, fejlődési lehetőség
Éves bónusz
Home office lehetőség, kötetlen munkaidő
Happy Friday:
minden hónapban egy pénteki napon különböző tematikákhoz kapcsolódó étel- és italkülönlegességekkel kedveskednek a kollégáknak
Gyümölcsnap, korlátlan kávé és tea fogyasztás
Szolgáltatási kedvezményrendszer
Családbarát munkahely:
Táboroztatási támogatás, Iskolakezdési támogatás, Családi nap
Vállalati felelősségvállalás:
Elektromos töltőállomások, Zöld Hét kihívás
Sportolási lehetőségek:
Sport camp;
Egészség hét, Bringa Klub
Moziestek