Elektroműszerész

Szegedi vízmű zrt. - Szeged
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

- telephelyi erős és gyengeáramú berendezések, jeladók, érzékelők, szabályozó elemek javítása, karbantartása - elektromos gépek, berendezések eseti és ütemezett karbantartása, javítások elvégzése - hibadiagnosztika, tervezett karbantartási és villamos biztonságtechnikai feladatok elvégzése - cafetéria - önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás - egyműszakos munkarend:
07:
00-15:
20 +készenlét vállalása - munkaruha biztosítása - rendezett munkakörülmények - hosszútávú, biztos munka - szakmai fejlődési lehetőségek - szakirányú végzettség elektroműszerész;
vagy erős-vagy gyengeáramú villanyszerelői végzettség - elektroműszerész vagy hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat - PLC-s vezérlések ismerete - elektronikai alkatrészek ismerete - kapcsolási rajzok értelmezése - B kategóriás jogosítvány