Elektroműszerész

Banktech safe kft. - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

A cég által forgalmazott és karbantartott eszközök szervizelése, karbantartása, telepítéseKasszarendszerek software&
HardwareAutomata pénztárakBefizető automataBankjegyszámláló és feldolgozó eszközökHelp Desk és Support feladatok:
ügyfeleink számára Hétfő-Vasárnap 07-22 között biztosítunk terméktámogatást. Havonta 1 hét normál munkaidőn túli ügyeletet kell vállalni, külön térítés ellenében.Ha hozzánk csatlakozik automata ügyfél szolgálatot, pénztárrobotot, intelligens bankjegyszámlálókat, kasszarendszereket felölelő termék kínálatunkhoz, szorosan kapcsolódó szervizcsapatunkat fogja erősíteni.Elektroműszerész, mechatronikai műszerész vagy középfokú informatikai képzettség - ezekhez hasonló képesítésMagabiztos informatikai ismeretek hálózati ismeretek, célalkalmazások gyors tanulásának képességeAndroid operációs rendszer ismereteMagabiztos elektronika ismeretekMinimum 3 éves szervizelésében szerzett szakmai tapasztalatB kategóriás jogosítvány, vezetői tapasztalatBüntetlen előéletPrecíz, pontos munkavégezésInformatikai trendek követéseSzlovák nyelvAngol nyelv ismereteFinommechanikai ismeretek