Gépkarbantartó Elektroműszerész, Mechatronikus

Bezula kft. - Tököl
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Az üzemben használt automata csomagológépek tervszerű megelőző karbantartása, -mérnöki támogatással- javítása és az egyéb berendezések mechatronikai szervizelése délelőttös munkarendben.Az alábbi területek -a karbantartáshoz szükséges szintű- ismeretévelrendelkezik:
ErősáramúfinommechanikaielektropneumatikaioptoszenzorokPLC vezérlésekbiztos hosszútávú munkalehetőséget egy gyors növekedésben lévő cégnéla pozícióval, elvégzett munkával arányos fizetés megegyezés szerintszakmai fejlődési lehetőségetprecízmegbízhatóönálló munkavégzésre képes a szakterületéntanulásra / fejlődésre képes és hajlandórendelkezik az elvárható műszaki szemlélettel és munkamorállalfizikailag alkalmas a munkavégzésre látása, kézügyessége megfelelő, stb.Fontos számára a higiénia ez élelmiszerüzemjól kommunikál szóban és írásbanElvárt:
minimum szakmunkás képesítés mechanikai műszerész, elektroműszerész, vagy mechatronikuskéntminimum 3 év releváns munkatapasztalatélelmiszerüzemi gépek karbantartásában szerzett gyakorlatgépbeállító gyakorlataz angol nyelv szükséges szintű ismerete