Elektromos Karbantartó

Közép -európai egyetem - Budapest
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

A CEU Oktatási-Szolgáltató Nonprofit Kft. pályázatot hirdet elektromos karbantartó munkakör betöltésére.Feladatok:
Épületek napi üzemeltetési, ellenőrzési feladatainak ellátásaElektromos hibák elhárításaKisebb volumenű elektromos átalakítási munkák elvégzéseElektromos karbantartások elvégzése karbantartási terv szerintEllenőrzi és vezeti a közmű fogyasztásmérők adataitKezeli és ellenőrzi az épületfelügyeleti rendszert BMSMunkaidőkereten felüli esetleges túlórák kifizetéseMunkaruha és egyéni védőfelszerelés, valamint szerszámok biztosításaHosszútávú munkalehetőségKulturált, biztonságos munkakörnyezetÖsszetartó csapatEgészségügyi juttatásTanulási, fejlődési lehetőség:
rendszeres szakmai képzések tűzvédelem, lift, épületfelügyeletSzakirányú villamos szakirányú végzettségMinimum 3 év épületüzemeltetési területen szerzett szakirányú tapasztalat irodaházJó problémamegoldó képességAlapfokú számítógép kezelői ismeretek Excel, Word, Outlook stb.Pontos, precíz, megbízható munkavégzésÉpületfelügyeleti rendszer Siemens kezelői ismeretKivitelezésben szerzett tapasztalat