Elektromos Karbantartó

Randstad hungary kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

A mintegy száz éves múltra visszatekintő, németországi székhelyű autóipari beszállító partnerünk számára keresünk elektromos karbantartó kollégát új, Nyíregyházán épülő telephelyére.
A hidraulikus és pneumatikus vezérlések működőképességének biztosítása
Megelőző karbantartás, valamint gépek, szerszámok és eszközök karbantartása és javítása.
Aktív támogatás a gépek üzembe helyezése
Karbantartási és javítási tervek, valamint üzemeltetési utasítások betartása
Elvárások / Requirements
Szakirányú középfokú végzettség (villanyszerelő,elektronikai technikus stb.)
Több műszakos munkarend vállalása
Előny:
Robot, szállítószalag vagy magasraktári technológiai tapasztalat
Autóipari szakmai tapasztalat
Amit nyújtunk / Benefits
Versenyképes alapbér
Gyors előrelépési lehetőség
Német anyavállalati háttér
Részvétel egy új gyár indulásában
Hosszú távú,biztos munkahely