Elektromos Karbantartó

Whc személyzeti tanácsadó kft. - Lukácsháza
új ajánlat (29/06/2024)

munkaköri leírás

Pozíció leírása:
Lukácsházára keresünk elektromos karbantartó kollégát. Jelentkezz, nehogy lekéss a lehetőségről!
Feladatok:
A termelésbenüzemelő berendezések telepítése, javítása, karbantartása
Biztosítani a gépek folyamatos működését
A hibák elhárításában szorosanegyüttműködnia mechanikus karbantartókkal
Karbantartási dokumentumok vezetése
Javaslattétel a karbantartási folyamatok optimalizálására, fejlesztésére
Résztvenni a közösen meghatározott képzéseken, tanfolyamokon.
Új és használt gépek telepítési, beüzemelési munkáiban való részvétel
Amit kínálunk:
Biztos munkahely
Határozatlan idejű munkaszerződés
Versenyképes órabér
Nyár és Téli plusz juttatás
Elvárások:
Villanyszerelő,elektrotechnikaitechnikus, automatizálási technikus.
Elektromos karbantartói területen termelő vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
Folyamatos munkarend vállalása