Ehs Koordinátor

Keskeny és társai 2001 kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

BIZTOSÍTSD A BIZTONSÁGUNK, EHS KOORDINÁTOR MUNKATÁRSAT KERESÜNK!MUNKÁD SORÁN FELADATOD LESZ:
Biztonságos munkahely fenntartása, jogszabályi feltételeknek való megfelelés biztosítása mellett.Munkavédelemmel és egészségvédelemmel kapcsolatos vállalati eljárások és üzemeltetési utasítások koordinálása.Külső munkavédelmi szakértővel folyamatos kapcsolattartás.Munkavédelmi felülvizsgálati auditok lebonyolítása, oktatások megtartása, fejlesztésekben való aktív részvétel. Tűzvédelem:
jogszabályi megfelelés biztosítása, rendszeres helyi auditok és bejárások elvégzése.Környezet- és munkavédelmi tevékenységek ellenőrzése és fejlesztése.Környezetirányítási rendszerrel kapcsolatos feladatok, például jelentések, bevallások elkészítése veszélyes hulladék vonatkozásában, valamint külsőszakértői csapattal szoros együttműködés.Nem biztonságos körülmények kivizsgálása, nyilvántartása, megelőző intézkedések meghatározása.Jegyzőkönyvek, dokumentációkkészítése.Auditokra való felkészülés és koordinálása.AMIT KÍNÁLUNK:
Betanulási időt, nem hagyunk elveszni a sok új információban. A betanulási időszakban a nyomda összes területével megismerkedhetsz és minden szükséges tudástátadnak kollégáink neked, ami szükséges a munkádhoz.A HR támogatását abban, hogy minél komfortosabban érkezz meg az új munkahelyedre és átlásd a helyi sajátosságokat.Szakmai kihívást nyújtó feladatokat egy stabil hátterű vállalatnál, határozatlan idejű szerződéssel.A szakmai fejlődés biztosítása mellett, lehetőséget soft skill és munkakör specifikus tréningeken való részvételre.VÁRJUK JELENTKEZÉSED AMENNYIBEN:
Releváns szakmai tapasztalatod van:
munkavédelmi, tűzvédelmi és környezetvédelmi területeken.Minimum középfokú munkavédelmi technikusi végzettséggel rendelkezel, valaminttűzvédelmi előadó végzettséged, vagy tűzvédelmi szakvizsgád van.Nem idegen számodra üzemi környezetben dolgozni, és nem szeretsz egésznap az íróasztal mögött ülni.Kifejezetten olyan alkat vagy, aki lelkesen és aktívan vesz részt a munkában, folyamatosan nyitott szemmel jár, felismeri és keresi is a megoldandó feladatokat.Magabiztosan beszélsz angolul, auditok alkalmával például gyakran szükség lesz a nyelvtudásodra.Az alábbiakban magadra ismersz?ENERGIKUSHIVATÁSTUDÓSEGÍTŐKÉSZ