Ehs Koordinátor

Cloud network technology kft. cnsbg - Komárom-Esztergom
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Munkavédelmi-, tűzvédelmi-, valamint környezetirányítás folyamatainak működtetése, fejlesztése és ellenőrzéseAz EHS szakterülettel kapcsolatos jogszabályok és belső előírások betartatása és ellenőrzéseAz irányítási rendszerekkel kapcsolatos auditok szervezése, azokon aktív részvételMunkavédelmi ellenőrzések és bejárások szervezése, feltárt hiányosságok azonosítása és javító intézkedések meghozatala, nyomonkövetéseEHS dokumentációk, nyilvántartások naprakészen tartása, vezetéseEHS kockázatértékelés és egyéni védőeszköz juttatási rend elkészítéseMunkabalesetek és egyéb vészhelyzetek kivizsgálása, jelentéseVeszélyes anyagokkal kapcsolatos feladatokHulladék kezeléssel kapcsolatos feladatokKommunikáció a társosztályokkal és hatóssággalEHS oktatások szervezéseCafeteria, utazási támogatásHosszútávú, stabil munkalehetőségTanulási és fejlődési lehetőség multinacionális környezetbenMinimum munkavédelmi technikusi végzettségMS office excel, word felhasználói ismeretek1-3 év releváns szakmai tapasztalatKommunikációs szintű angol nyelvtudásFelsőfokú szakmai végzettségTűzvédelmi előadó végzettségGyártói környezetben szerzett tapasztalatISO 9001, ISO14001 és ISO 45001 irányítási rendszerek ismerete