Ehs Koordinátor Határozott Idő

Richter gedeon nyrt. - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Munkavédelmi, jogszabályoknak, szabványoknak és a Richter Gedeon belső előírásainak való megfelelés biztosításaEHS hatósági adatszolgáltatások készítése valamint munkabiztonsági szaktevékenység végzéseISO 45001 irányítási rendszerben foglalt feladatköri tevékenységek végrehajtása EHS oktatási anyagok készítésében való részvétel, oktatások szervezése, megtartásaEHS bejárások lebonyolítása, munkaterület-átadáson, használatba-vételi eljárásban EHS szempontok képviseleteMunkahelyi balesetek, fokozott expozíciók, foglalkozási megbetegedések kivizsgálása, statisztikák, telephelyi riportok készítéseKockázatértékelések elkészítése, kockázati szintek csökkentésére akciók, programok kidolgozása és nyomonkövetéseA kémiai biztonsági követelmények érvényre juttatása. Kémiai műveletek, technológiák biztonsági elemzése, javaslattétel védőintézkedések alkalmazásáraMűveleti, kezelési, karbantartási utasítások, létesítési, kivitelezési dokumentációk munkabiztonsági szempontú véleményezéseKülső és belső auditokon való részvétel, Kivitelező cégek, szerződött partnerek munkájának EHS szempontú ellenőrzéseElkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kapEgészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzésérőlMagad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink uszoda, konditerem, sportpálya járulnak hozzáCsaládod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjukA munka és a magánélet egyensúlyát rugalmas munkaidővel támogatjukTeljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalomFejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjukVárjuk jelentkezésedet, örömmel látunk a Richter család legújabb tagjaként!felsőfokú vegyész vagy rokonszakmai végzettségmunkabiztonsági végzettségfelhasználói szintű informatikai ismeretekmunkavédelmi területen szerzett szakmai tapasztalatokfelsőfokú munkabiztonsági végzettségISO45001 MEBIR szabvány ismerete, belső auditori képesítésmultinacionális környezetben szerzett tapasztalatmagabiztos angol nyelvtudás