Egészségügyi Asszisztens

Gran plazma kft. - Komárom-Esztergom
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Tájékoztatod a plazmadonorokat a plazmaadás folyamatáról, az ehhez kapcsolódó tudnivalókról. Alkalmasítás esetén elvégzed a vénakontrollt és az előírás szerinti vérvételt, felszereled az egyszerhasználatos kellékeket a ferezisgépre, biztosítod a ferezishez szükséges egyéb anyagokat. A vénabiztosítást követően önállóan elvégzed a plazmaferezist. Határozatlan idejű munkaszerződést, versenyképes fizetést, kihívásokkal teli munkakört, kiváló munkakörülményeket, együttműködő csapatot, szakmai fejlődési lehetőséget kínálunk. Magánegészségügyi intézmény, igényes munkakörnyezet. Biztosítjuk számodra a feladataid megfelelő ellátásához szükséges oktatásokat. Rugalmas munkarend, akár napi 12 óra, több szabadnappal. Kimagasló jövedelem, béren felüli juttatások, munkába járási költségtérítés. Nem kell dolgoznod ünnepnap és éjszakai műszakban. Legalább középfokú OKJ-s egészségügyi szakképesítéssel rendelkezel OKJ 54-55, van szakdolgozói kamarai tagságod és érvényes működési engedélyed. Van vénabiztosítási tapasztalatod. Munkádat felelősségteljesen, a szabályokat betartva végzed. Precíz és pontos vagy a munkavégzés során, nem okoz problémát számodra a hétvégi munkavégzésVénabiztosítási tapasztalat.