Egészségügyi Asszisztens

Uro-clin kft. - Pécs
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Egészségügyi asszisztensi feladatok ellátása urológiai magánrendelésenpáciensek udvarias fogadása, tájékoztatása, és felkészítése a vizsgálatokraorvosok munkájának segítéseelektronikus adatbázisok, dokumentáció kezelése, adminisztrációjogszabályban meghatározott és a szakmai kompetenciának megfelelő munkavégzés a munkaköri leírás, szakmai protokollok alapjándinamikusan fejlődő egészségügyi vállalkozás munkájában való részvételversenyképes bérezésváltozatos feladatok, ahol kamatoztathatja szakmai tudását, sokoldalúságátmunkaidő:
heti 40 óra, kiszámítható, tervezhető beosztás, szabad hétvégék és ünnepnapoka hirdetésben megjelenő bér, tájékoztató jellegűegészségügyi asszisztensi végzettségérvényes működési engedély és szakdolgozói kamarai tagság /MESZK/ elengedhetetlenrugalmasság, megbízhatóságügyfélorientált szemléletmódudvarias kommunikációs készségurológiai területen szerzett tapasztalatangol/német nyelvtudás