Egészségügyi Asszisztens

Examed kft. - Budapest
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Páciensekkel való kapcsolattartás e-mailben, telefonon, személyesenPáciensek vizsgálatainak megszervezésePáciensek fogadása, irányításaKompetenciának megfelelő betegtájékoztatásVérnyomásmérés, EKG, vérvételOrvosi asszisztencia ellátásaKapcsolódó adminisztrációs/dokumentációs feladatok precíz ellátása SzámlázásDinamikus, lelkes csapat, családias légkörHosszú távú, stabil munkahelyIgényes munkakörnyezetVersenyképes jövedelemCafeteriaBelvárosi, könnyen megközelíthető, exkluzív klinikaCéges rendezvényekKedvezményes egészségügyi vizsgálatok igénybevételének lehetőségeFelnőtt szakápoló HÍD vagy általános ápoló OKJMS Office gyakorlati ismerete Word, ExcelMinimum közép szintű angol nyelvtudásÜgyfélorientált hozzáállásJó kommunikációs készségEmpátia, precizitás, megbízhatóságÁpolt, igényes megjelenés1- 3 év tapasztalatHáziorvosi és/vagy foglalkozás-egészségügyi szakasszisztens területen szerzett szakmai tapasztalatMagánegészségügyben szerzett munkatapasztalatKommunikációs szintű angol nyelvtudás