Cnc Forgácsoló/ Szerszámkészítő

Coloplast hungary kft. - Tatabánya
új ajánlat (08/05/2024)

munkaköri leírás

Egyetemes forgácsológépekkel maró, eszterga, síkköszörű egyedi alkatrészek készítése rajz alapján és/vagyCNC HAAS Marógéppel egyedi alkatrészek készítése és/vagyCNC HAAS Eszterga géppel egyedi alkatrészek készítése és/vagyCNC programozásTermelőgépek működését befolyásoló szerszámok, alkatrészek javítása, felújításaRendszeresen ismétlődő gépalkatrész sérülések, szerszám meghibásodások technikai okainak felderítése, és annak megoldására fejlesztési javaslatok tételeSérült gépelemek pótlása, újak készítéseForgácsológépek működtetésének biztosítása, meghibásodások feltárása, gyors, szakszerű elhárításaForgácsológépek ütemezett karbantartásának végrehajtásaStabil és megbízható munkáltatói háttérHosszú távú munkalehetőségTiszta, igényes munkakörnyezetBarátságos munkahelyi légkörSzéleskörű juttatások:
Havi bónuszÉvente nettó 339.000 Ft SZÉP-kártya juttatásCéges buszjáratok vagy tatabányai buszbérletKedvezményes étkezés vállalati éttermünkbenIskolakezdési támogatásGyerekeknek kedvezményes nyári táborIngyenes sportolási lehetőségek és vállalati edzőteremÉrtékes karácsonyi ajándékcsomagJubileumi ajándékokRendszeres szűrővizsgálatokKedvezményes mobilcsomagSzakmai középfokú végzettség Szerszámkészítő és/vagy Gépi forgácsolóMinimum 3 éves szakmai gyakorlat szerszámkészítés és/vagy anyagmegmunkálás területén3 műszakos, 5+2-es munkarend vállalásaSzámítógépes felhasználói ismeretek MS Office, SolidWorksÖnálló és felelősségteljes munkavégzésJó problémamegoldó készségCNC operátori tapasztalat nem elégséges.CNC marógépen szerzett tapasztalatCNC programozásban szerzett tapasztalatCNC esztergán szerzett tapasztalatEgyetemes forgácsoló gépeken szerzett tapasztalat