Business Center Manager

Randstad hungary kft. - Budapest
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

Irodaház bérbeadással foglalkozó partnerünk számára keresünk Business Center Manager pozícióba új kollégát egy fiatalos, dinamikus csapatba.
Egy forgalmas recepciós terület kezelése, biztosítva a professzionális „első benyomást”
Napi ügyfélkapcsolati tevékenységek magas szintű kezelése
A termékek (bemutatóiroda, tárgyalók és közös helyiségek) megfelelő kialakítása
A business center nyitása és zárása
Annak biztosítása, hogy az ügyfél költség terhelések megfelelően és időben elvégzésre kerülnek
Létesítménykarbantartás és az IT &
telekommunikációs eszközök menedzselése
Panaszok kezelése
A vállalatirányítási (ERP) rendszerben tárolt összes ügyfélkapcsolati információ karbantartása és frissítése
Az összes releváns be- és kiköltözési űrlap kitöltése az új ügyfelekre vonatkozóan
Az ügyfélnyilvántartás pontos és rendezett vezetése
Ügyféligények koordinálása a csapat többi tagjával, például catering megrendelések, szállodai foglalások, irodaszerek stb., valamint ezek költségeinek dokumentálása
Elvárások / Requirements
Kiváló kommunikációs készség angol és magyar nyelven egyaránt
Felsőfokú végzettség
Barátságos, ügyfélorientált hozzáállás
Precíz, önálló munkavégzés
A munka iránti lelkesedés és érdeklődés
Objektív, logikus gondolkodás
Jó problémamegoldó képesség, konfliktuskezelési készség
Folyamatok és feladatok pontos ellenőrzése
Értékesítés területén szerzett korábbi tapasztalat előnyt jelent
Amit nyújtunk / Benefits
Versenyképes alapfizetés
Kiemelkedő havi forgalom alapú és értékesítési jutalék
Cafeteria juttatás
Havi közlekedési bérlet
Prémium munkaruha
Korlátlan prémium kávé- és teafogyasztás
Összetartó fiatalos csapat
Aktív és kreatív részvétel a szervezet működésében
Lelkes, támogató háttér, igényes munkakörnyezet a város szívében
Munkaidő:
H-P:
8:
00 – 17:
00