Business Analyst

Posta init zrt. - Budapest
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

Üzleti és felhasználói IT igények felmérése.Folyamatos kapcsolattartás az üzleti terület képviselőivel, kapcsolódó IT területekkel, valamint a felhasználói területekkel.A fejlesztők és a szakterület közötti koordináció, IT minőségbiztosítói feladatok ellátása a fejlesztési ciklusban.Folyamatfelmérésben, folyamattervezésben és átalakításban való részvétel.Komplex szakértői közreműködés riportok és státuszjelentések készítésében.Elkészült fejlesztések átvételében való részvétel.Biztos vállalati háttér és stabil munkahely,Fejlődési lehetőség,Kiszámítható munkaidő,Versenyképes jövedelem,Béren kívüli juttatás,Céges mobiltelefon MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest, XIII. kerületFelsőfokú végzettség mérnöki, informatikai, közgazdaságiReleváns szakmai tapasztalat üzleti elemző munkakörbenMagabiztos MS Office, Excel, PowerPoint ismeretekRendszerszemléletű, analitikus gondolkodásmódJó kommunikációs és problémamegoldó képességFelhasználói szemléletMódszertani szemléletCsapatmunka