Business Analyst

Vi5 technologies kft. - Budapest
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

Adatgyűjtésés adatmodellezés az üzleti igények alapján. Riportok és adatvizualizációk készítése, amelyek segítik a vezetőséget a stratégiai döntésekben. Tervezési megbeszélések, a termék függőségének, összetettségének és áramlásának egyeztetése csapaton belül. Üzleti igények elemzése és üzleti folyamatok javítására irányuló javaslatok kidolgozása az adatok alapján. Szoros együttműködés a Product Owner-rel, fejlesztőkkel, vezetőkkel, minőségelemzőkkel. Felelősséget vállal a Daily Standupok szinkronizálásáért és részt vesz a meghatározottBusiness igények felmérése, dokumentálása, technikai specifikáció elkészítése. Negyedéves tervezésben való részvétel. Agilis munkamódszerben való munkavégzés. Stabil, biztos munkahely. Rugalmas munkaidő, távmunka. Versenyképes fizetés és juttatási csomag. Karrierfejlesztési lehetőségek és tanulási támogatás. Barátságos és támogató munkakörnyezet. Kihívást jelentő projektekben való resztével. Legalább 2 év tapasztalat Business Analyst pozícióban vagy hasonló területen. Microsoft Power BI eszközök Data Transformation, Power BI Apps, Power BI Desktopismerete. Tapasztalat az ügyfélkapcsolatok kezelésében és az üzleti igények szakszerű kezelésében. Kiváló adatelemző készségek és számítógépes ismeretek pl. SQL. Jó kommunikációs képességek és az adatok hatékony prezentálása. Képesség a csapatban való együttműködésre és önálló munkavégzésre is. Jártasság az agilis módszertanokban SCRUM, Kanban stb. .