Business Analyst / Rendszerszervező

Nova human resources kft. - Budapest
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

Megbízónk egy magyar tulajdonban lévő, elismert IT tanácsadó és szolgáltató vállalat. Számukra keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba.
Feladatok
Szervezői feladatok ellátása agilis vagy waterfall módszertan szerint működő dinamikus csapatban
Rendszerkoncepciók és tervek készítése
Kapcsolattartás ügyfelekkel
Elvárások
Adatmodellezésben, funkcionális modellezésben, folyamat-modellezésben szerzett tapasztalat
Adatbázis-kezelők ismerete (pl. SQL)
UML ismeretek (use case-ek, activity diagramok, BPMN ábrák rajzolása)
Rendszerintegrációs ismeretek
Webservice-ek ismerete (XML/XSD/WSDL értelmezése/írása, webservice-ek tesztelése, SoapUI használata)
Középszintű angol nyelvtudás
Kifejezetten jó együttműködési és kommunikációs készség
Előny
Agilis módszertanok és eszközök ismerete (pl. Jira, Confluence)
Felsőfokú, informatikai végzettség
Munkáltató ajánlata
30 nap szabadság jár mindenkinek a belépéstől kezdődően
A kollégák fejlődésének támogatása, rendszeres szakmai tréningek
Képesség- és készségfejlesztő tréningek támogatása
Korszerű hozzáállás:
új technológiák, módszerek megismerése, bevezetése
Szakmai délutánok, ahol az aktuális projektekről vagy az IT trendekről tartanak szakmai prezentációkat
Fiatal, dinamikus csapat:
két havonta csapatépítők, éves szinten pedig néhány nagyobb
Transzparens, elérhető vezetők