Business Advisor

Ffb trade kft. - Budapest
30+ napja (25/04/2024)

munkaköri leírás

AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTUNK RÁD:
Az üzleti ügyfelek látogatása, kapcsolattartás.Az üzleti szolgáltatás portfolióban megtalálható ajánlatok és termékek ismerete és értékesítéseMunkatársak támogatása, üzleti értékesítési tudás fejlesztése a csapatban.Igény szerint közreműködés speciális üzleti ajánlatok kidolgozásában és értékesítésébenPanaszok kezelése, adminisztráció - Az üzlet 1SF SOHO bázisának folyamatos növelése, új cégek szerzése. - Egyéni értékesítési fókusz és pontszám teljesítése minden hónapban. - Kötelező adminisztrációs folyamatok kifogástalan elvégzése, határidők betartása. - Folyamatos beszámolás az Értékesítési vezető és a Business in Retail vezető részére.Teljes munkaidős foglalkoztatásTeljesítményhez kötött, átlag feletti jövedelemre tehetsz szert nettó:
250.000- 750.000 FtHavi ösztönző rendszerekFejlődési lehetőségDolgozói tarifacsomag:
korlátlan beszélgetés és átlagon felüli adatmennyiség Lehetőséget adunk a legújabb készülékek, szolgáltatások kipróbálásáraFolyamatos támogatást és képzést kínálunk, hogy a legjobb lehessMinimum középfokú végzettségSegítőkész, motivált személyiség, közvetlen és ügyfélorientált,Jó csapatjátékos, illetve jól kezeli a változásokatTörekszik a folyamatos fejlődésreKiváló szóbeli és írásos kommunikációs készségPontos, precíz munkavégzés és higiénikus, tiszta megjelenésÜgyfélszolgálaton és értékesítési területen szerzett munkatapasztalatVállalati Szférában szerzett értékesítési tapasztalatElőnyt jelent, hideghívás ismerete