Brand Manager

Stabilholz kft. - Nagytarcsa
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Együttműködés a cégmarketingstratégiájánakkidolgozásában és végrehajtásábanMeglévő termékek kerti faházakés új szolgáltatások szálláshelyként üzemeltetett erdei kabinokmárkájánakfelépítése és fejlesztéseTartalomgyártás előre meghatározottés önállóan megálmodott koncepciók alapján egyarántSocial media csatornák önálló menedzsmentje, Facebook és GoogleAds kampányok felügyelete és optimalizálásaInfluencer-együttműködések koordinálásaPiackutatás és versenyképességi elemzések végzéseKapcsolattartás és együttműködés a cég meglévő marketing-szakembereivelHosszútávú munkalehetőségKellemes környezetTámogató csapatCéges munkaeszközökHome office lehetőség heti 2napSzakirányú marketing / kommunikáció / PR végzettségLegalább 1-3év tapasztalat a marketing vagy márkaépítés területénA kurrens online marketing és social media trendek ismerete Tik-Tok, influenszermarketingProaktív hozzáállás, kreatív gondolkodás és innovatív megközelítés a problémamegoldásbanKépesség az egyéni- és csapatmunkára egyarántTapasztalat a faiparban és/vagy idegenforgalmi szektorban