Bolti Eladó

Zs. z liget kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Budapesti családias hangulatú XVII. kerületi élelmiszer-üzleteinkbe szorgalmas, megbízható, önmagára és környezetére igényes, hosszútávra tervező bolti eladó-pénztáros-csemege pultos kollégákat és kolléganőket keresünk felvételre 7 órás két műszakos munkarendben. A munkakörhöz tartozó feladatokaz üzletbe érkező vevők udvarias fogadása, informálása, készséges segítéseaz üzlet és annak környéke, a raktárak takarításaaz üzletbe érkező áru megfelelő kihelyezésekasszarendszer kezelése, annak pontos elszámolásacsemege pultból történő áru kiszolgáláshelyben sütött pékáruk megsütéseaz áru minőségének és frissességének figyelemmel kíséréseleltárban való részvételversenyképes fizetésstabil állás hosszú távraösszetartó, családias csapatkellemes munkakörnyezetkedves, visszatérő törzsvásárlókkönnyen megközelíthető helyenJó kommunikációs és problémamegoldó készség. Csapatban és egyénileg történő munkavégzés. Vevőközpontú szemléletszakmai képzettség és tapasztalata kereskedelem iránti elkötelezettségdinamikus személyiségönállóságmotiváltságfelelősség vállalás

Jelentkezzen most a következőre:
Bolti Eladó