Ruházati Bolti Eladó

Danadon üzletek kft. - Budapest
új ajánlat (10/05/2024)

munkaköri leírás

Ruházati üzletbe bolti eladói állást hirdetünk Budapest II. kerület Rözsakert Bevásárló Üzletközpontban, teljes vagy rész munkaidőben. S. Oliver ÜzletS. Oliver márkaüzletünkben COMMA, S. Oliver felnőtt és gyerek ruhákat árulunk. Üzleteink 1-2 fővel üzemelnek, boltjainkban csapatmunka folyik. Az üzletek közötti kapcsolatot segítő informatikai rendszerünk támogatja a készletezést és a vevők érdekében történő áru mozgatást. Szakmai tapasztalat ruházati vagy cipő üzletben, pénztár és hitelkártya és alapvető számítógép kezelési ismeret. Ruházati bolti szakmai tapasztalat, minimális informatikai és angol nyelv ismeret és divatban való jártasság, kirakatrendezési készség előnyt jelent. WEB oldal szerkesztési tapasztalat, admin felület kezelés, képszerkesztés szintén előny.