Bolti Eladó

Leder & schuh kft. - Győr
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Győri Árkád üzletközpontban üzemelő üzletünkbe keresünk munkatársat a következő pozícióba:
BOLTI ELADÓ - 6 órás részmunkaidőbeFőbb feladataid lesznek:
A vásárlók magas szintű kiszolgálása,az árukészlet napi szintű kezeléseáru átvételea termékek kihelyezése az üzlethálózat szabványainak betartásávalaktív, együttműködő részvétel egy hatékony csapatbanBiztos, bejelentett munkahelySzakmai tréningekElőrelépési lehetőségBéren kívüli juttatásTermészetbeni juttatásBarátságos légkörCsatlakozz hozzánk ha:
Kedves és mosolygós vagyRendelkezel kereskedelmi tapasztalattalIgényes vagy a munkádraAngol vagy Német nyelvtudás előnyt jelent de nem feltétel,Középfokú végzettséggel rendelkezelMiért érdemes minket választani?Biztos munkahely egy nemzetközi vállalatnálVersenyképes alapbérBéren kívüli juttatásForgalmi teljesítménytől függően jutalékTeljesítménytől függően 13. havi bér.Kellemes munkakörnyezet

Jelentkezzen most a következőre:
Bolti Eladó