Bolti Eladó

Magyar takarmány kft. - Pécs
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Pécsi takarmánybolt 8 órás főállásra várja jelentkezésed egy fényképes önéletrajzzal, ha dolgozni akarsz és bírod a pörgős fizikai munkát, ipari, raktári környezetben, ahol télen hideg, nyáron meleg van. A feladataid közé elsősorban a fizikai üzletünkbe betérő vásárlók kiszolgálása és a vásárolt termékek autóhoz történő mozgatása fog tartozni. Másodsorban a webáruházunkba beérkező online rendelések összekészítésében, ellenőrzésében, majd azok csomagolásában számítunk Rád. Fiatalos lendület, nyitottság, stressz mentes munkavégzés, rugalmas, családbarát szemlélet és anyagi, szellemi fejlődés vár rád, ha csatlakozol családi vállalkozásunk elhivatott csapatához. A bér jogtisztán bejelentett, szabad hétvégék mellett járó stabil fizetés. Fontosnak tartjuk, hogy az idősekkel is türelmes és mosolygós, pozitív személyiség legyél, aki alkalmas önállóan és csapatban is a pontos, precíz, folyamatos komoly fizikai terheléssel járó munkavégzésre. A tapasztalat nem elvárás, a nyitott, pozitív, támogató hozzáállás, a hosszútávú közös munka és az őszinte kommunikáció azonban igen. Előnyt jelent, de nem feltétel, ha van haszonállat-tartásban szerzett tapasztalatod, beszélsz bármely idegen nyelven és/vagy van jogosítványod.

Jelentkezzen most a következőre:
Bolti Eladó