Biztosításközvetítő

Gr&ka-financial kft - Budapest
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

Biztosítási tanácsadás az érdeklődő és már meglévő ügyfeleink számára. Számukra személyes ajánlatok készítése, megfelelő tájékoztatás biztosítása.Ügyfélállományod aktív kezelése, a benne rejlő további értékesítési lehetőségek kiaknázása.Az értékesítés vezető kollégák időszakos informálása a teljesítményedről.Német munkáltatónk elvárja a precizitást és a pontosságot tőlünk, ehhez minden rendszer szintű támogatást biztosít számunkra. Így fontos a belső rendszerek mihamarabbi átlátása, a szerződések hiánytalan rögzítése, saját ügyfeleid kéréseinek adminisztratív kezelése is.Rugalmas beosztásban dolgozhatsz, viszont szeretnénk olyan munkatársat találni akiben megvan a kellő célorientáltság, felelősségvállalás és képes egyedül is a napi szintű folyamatos, aktív munkavégzésre.Kiszámíthatóságot, megbízhatóságot, együttműködést várunk tőled, a legoptimálisabb munkavégzés érdekében.A piac egyik legjobb ügyfélszerzés támogatási rendszerét biztosítjuk neked. Nem kell attól félj, hogy kifogysz az érdeklődő ügyfelekből, mindig felfogod tudni tölteni a naptáradat.Gyönyörű irodai körülmények között dolgozhatsz vagy home officeban is végezheted a munkádat, mindkettőre lehetőséget biztosítunk neked.Székházunkban irodafoglalási lehetőséget biztosítunk, hogy a legjobb körülmények között tudd levezetni a tárgyalásaidat.Folyamatos tanulási lehetőségeket, oktatásokon való részvételt. Megfelelő szakmai támogatást biztosítunk neked, hogy mindig naprakész lehess.Olyan inspiráló közeget amiket top értékesítők alkotnak, hogy segítségükkel tovább fejleszthesd saját tudásodat.Jutalékos bérezési rendszert amiben te alakítod a saját fizetésedet, ha az átlagbér 2-3x-osát vagy többet szeretnél hazavinni a hónap végén, mi lehetőséget biztosítunk rá. Viszont fontos a belefektetett munka és ezzel párhuzamban lévő eredményesség, ez pedig mindig rajtad áll. Mi csak a lehetőséget tudjuk megadni neked!Ha esetleg elakadnál, vagy kialakulnának magánéleti gondjaid egy empatikus vezetői és munkatársi háttérre számíthatsz akiknek kérheted a segítségét.Téged keresünk, ha:
Nyitott, ügyfélorientált gondolkodással rendelkezel.Kiváló a kommunikációs képességed, probléma megoldó készséged.Van benned értékesítő véna és emellett megbízható személyiségnek vallod magad.Értékesítési területen szerzett tapasztalat előnyt jelent, viszont olyanok jelentkezését is örömmel várjuk akik más területről váltanának, esetleg pályakezdők de szívesen megismerkednének az értékesítés szépségével.Empatikus, jó hangulatú, vidám embernek gondolod magad, és szeretnéd magad hasonló emberekkel körül venni.1-3 éves szakmai tapasztalat pénzügyi vagy egyéb értékesítési területenFelsőfokú végzettségMS Office ismeretek