Kereskedelmi Menedzser - Miskolc És Környéke

Provident pénzügyi zrt. - Miskolc
új ajánlat (07/05/2024)

munkaköri leírás

Nagyságrendileg 10-12 fős Kereskedelmi tanácsadó csapat munkájának támogatása, irányítása, felügyelete.Az irányítása alá tartozó terület üzleti teljesítményének, eredményességének maximalizálása.Aktív részvétel az irányítása alá tartozó Kereskedelmi tanácsadók kiválasztásában, beillesztési folyamataiban.A Társaság szabályzataihoz és belső folyamataihoz illeszkedő munkavégzés biztosítása, felügyelete.Változatos szakmai kihívásokat, szakmai fejlődési lehetőséget kínálunk egy stabil hátterű pénzintézetnél. Ezen kívül kínálunk még:
Vállalati gépjárművet,versenyképes juttatást,folyamatos fejlődési, tanulási lehetőségeketDiploma főiskolai / egyetemi végzettség vagy érettségi és közvetítői tevékenység végzéséhez szükséges szakképesítés, illetve hatósági vizsga;
Kiváló kommunikációs, prezentációs- és tárgyalókészség;
Elemző és problémamegoldó képesség;
Vezetői attitűd:
képesség mások motiválására, teljesítményük növelésére;
B kategóriás vezetői engedély;
Tapasztalat emberek vezetésében, ügyfélkapcsolatokbanÉrtékesítésben szerzett tapasztalat,Biztosításközvetítői tapasztalat.