Exkluzív Hálózati Tanácsadó

Uniqa biztosító zártkörűen működő részvénytársaság - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Ügyfelekkel való kapcsolattartás, ügyfélkezelésÜgyfélkör bővítése és tárgyalások szervezéseA társaság teljeskörű szolgáltatásainak közvetítéseEgyéni célok tervezése és megvalósítása, a napi munka szervezéseÜgyfélkapcsolattartásLehetőséget biztosítunk számodra, hogy előrelépj, átlátható, tervezhető szakmai vagy vezetői karrierprogramunkon keresztülAz első két évben a jutalékon felül, feltételek teljesülése esetén akár 9.600.000 Ft-os anyagi támogatást is kaphatsz tőlünk, ha pedig tapasztalattal rendelkezel a biztosítások értékesítése területén, akkor egyedi pénzügyi támogatást nyújtunkKiemelkedő, átlátható javadalmazási rendszerünkkel, annyit kereshetsz, amennyi munkát beleteszel, nincs felső határa a jövedelmednekMinőségi szakmai felkészítést, fejlődési lehetőséget biztosítunk Neked az oktatási rendszerünkön keresztülSaját időbeosztással támogatunk, hogy a munka és a magánélet egyensúlya többé ne csak egy álom legyenFő vagy melléktevékenységként végezhetőLegalább középfokú végzettséged van előny:
felsőfokú végzettség vagy biztosításközvetítői hatósági vizsgával rendelkezelKépes vagy önálló munkavégzésreNyitott vagy az új technológiák alkalmazásáraÜgyfélközpontúság, kiváló problémamegoldó készség jellemző rádKiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség jellemez Küldd el fényképes önéletrajzod a lenti "
gombra kattintva!