Biztosítási Ügyintéző

Porsche biztosításközvetítő kft. - Budapest
új ajánlat (30/04/2024)

munkaköri leírás

Gépjármű-biztosítási ajánlatok ellenőrzése és feldolgozásaEgyedi gépjármű-biztosítási ajánlatok készítéseKapcsolattartás a Márkakereskedőkkel, PartnerekkelEgy kedves, támogató csapat vagyunk, ahol nyitottak vagyunk új ötleteidre!Képzések és oktatások a terület még mélyebb elsajátításáhozÉvente megszervezett céges eseményekVersenyképes alapbér, év végi jutalomCsaládodat iskolakezdési hozzájárulással támogatjukEgyéb juttatások sportolási kedvezmény, egészségbiztosítás, szemüveg vásárlására adott kiegészítő juttatás, gyümölcsnapA Sharetoo autómegosztási szolgáltatás használata céges és/vagy magáncélra akár ingyenesen, ill. kedvezményes autókölcsönzési és vásárlási lehetőségBiztosítónál vagy biztosításközvetítő cégnél gépjármű-biztosítási területen minimum 1 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel vagy szakirányú végzettséged vanBiztosításhoz kapcsolódó jogszabályokat ismeredMicrosoft Office-t felhasználói szinten használodÖnállóság, precizitás, csapatmunkára való képesség jellemezJó az együttműködési és kommunikációs készségedBiztosításszakmai képesítésFelsőfokú végzettségTársalgási szintű angol nyelvtudás