Bankfióki Főpénztáros Román Nyelvtudással

Gránit bank zrt. - Budapest
új ajánlat (21/05/2024)

munkaköri leírás

Pénzkezelési, értéktári feladatok ellátása;
Nagyösszegű ki- és befizetések lebonyolítása, forintban és devizában;
A fiók készpénzgazdálkodásának folyamatos biztosítása;
Pénzszállítások megszervezése, figyelemmel kísérése;
Lakossági, részben vállalati termékek proaktív értékesítése meglévő és új ügyfeleknekAdminisztrációs feladatok teljes körű ellátása;
Ügyfélbetétek teljes körű kezelése;
Versenyképes jövedelem +egyéb béren kívüli juttatás Cafeteria;
Képességeidnek megfelelőpozíció, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
Egy barátságos közösség,ahová érdemes tartozni;
AYCM SportPass tagság;
Foglalkoztatás módja:
alkalmazott, teljes munkaidő heti 40 óra;
Munkavégzés időtartama:
határozatlan 3 hónap próbaidő;
Munkavégzés helye:
BudapestKözépfokú közgazdasági végzettség;
Legalább 1 év, banki tapasztalat;
Érvényes Valuta pénztárosi és ügyintézői vizsga;
Román nyelvtudás;
Felhasználói szintű számítógépes ismereted, illetve banküzemi támogató rendszerismereted van.