Karosszéria Munkafelvevő És Biztosítási Ügyintéző

Bmw group partner - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

A járművek karosszéria javításaihoz kapcsolódó munkafelvételi folyamat lebonyolítása, a hozzátartozó előjegyzés-kezelés elvégzése, Ügyféligények rögzítése, probléma feltárás és tanácsadás, munkakörhöz kapcsolódó többletértékesítés, Teljes körű biztosítás ügyintézés javítási ajánlat készítése, fedezet és jogalap lekérdezése, kárfelvételek, pótszemlék elvégzése. Csak Allianz és Generali biztosítós eseteknél. Biztosítókkal, kárszakértőkkel és ügyfelekkel történő mindennapos kapcsolattartás, Karosszéria javítások munkaszervezése, a karosszéria műhely munkájának koordinálása, a kapacitás-kihasználtság fokozatos növelése, Az elvégzett javítások minőségének ellenőrzése, gépkocsik átadása, A tevékenységhez tartozó adminisztratív feladatok ellátása. Hivatalos BMW Partnerként biztos munkahelyet, igényes munkakörnyezetet, jó munkahelyi légkört biztosítunk, a munkvégzéshez asszisztensi támogatást. Mindezeken kívül előre kiszámítható, versenyképes jövedelmet kínálunk. Szakirányú műszaki közép vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezik. Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat van. Jó kommunikációs készség, ügyfélkezelési tapasztalat rendelkezik. Jó problémamegoldó képességKiváló számítógép felhasználói gyakorlat levelező és vállalat irányítási rendszerek, Excel és WordB kategóriás jogosítványErkölcsi bizonyítványAngol nyelv ismerete előnyt jelent.