Beszerző

Bock hungária kft. - Noszlop
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Termelési területek anyagellátásának napi szintű biztosítása. A felmerülő segédanyag-, szolgáltatási-, beruházási igények kezelése, versenyeztetése és beszerzése. Kapcsolattartás a meglévő beszállítókkal. Új beszerzési források felkutatása, árajánlatok bekérése. Kimutatások, összehasonlítások készítése. Nyilvántartások naprakész vezetése, beszállítói adatbázis kezelése. Szállítói számlák ellenőrzése. Versenyképes bérezésJelenléti prémium és cafetéria már próbaidő alatt isIzgalmas szakmai kihívásokKarrierépítési lehetőségHosszútávú, biztos munkalehetőségMunkába járás támogatásaKözép-, vagy felsőfokú logisztikai, vagy műszaki szakirányú végzettség. Beszerzés területén szerzett 3-5 éves szakmai tapasztalat. Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat. Társalgási szintű német nyelvtudás, mely a napi munkavégzés során elengedhetetlen. Strukturált, logikus gondolkodás, pontos munkavégzés. Magabiztos felhasználói szintű MS Office ismeret. Műszaki rajz olvasási készség. Projektbeszerzési, logisztikai tapasztalat. Angol nyelv ismerete.

Jelentkezzen most a következőre:
Beszerző