Online Beszerző

Rossmann magyarország kft. - Üllő
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

Szortiment stratégia kialakítása az online beszerzési folyamat teljeskörű menedzselése
Termékválaszték folyamatos fejlesztése, bővítése, vásárói igények megértése
Piaci trendek vizsgálata, riportolása, versenytársak aktivitásainak monitorozása
Marketing kampányok hatásának vizsgálata
Ár- és árrésmanagement
Beszállító cégekkel mindennapi beszerzési- kondíciós- és akciós ártárgyalások lebonyolítása
Társosztályokkal való szoros együttműködés, kiemelten a Webshop csapattalCéges autót, laptopot, mobiltelefont -korlátlan magánhívásra is.
Rugalmasságot – A betanulásod után akár heti 3 nap home office lehetőséged lesz.
Felelősségteljes feladatkört, szakmai önállóságot – Munkád során a társosztályokkal együttműködsz, egyeztetsz, megvalósítasz, és munkáddal valódi értéket teremtesz a szervezet számára.
Jó hangulatú, közvetlen munkakörnyezetet.
A figyelmünket és nyitottságunkat – Mi Rád vagyunk kíváncsiak!
A gondoskodásunkat – Bármilyen élethelyzetben számíthatsz a Rossmannra! baba születése, hosszabb betegség, krízishelyzetek stb.
10% dolgozói kedvezményt a Rossmann üzletekben.
Azonnali Rossmann+ arany VIP tagságot.
Céges rendezvényeket, tréning és szakmai továbbképzési lehetőségeket.
Rendszeres céges ajándékokat - Jól felszerelt étkezőinkben finom kávét és gyümölcsötMinimum 3 év online beszerzői tapasztalatot FMCG
Nyitottságot az új trendek felkutatására
Angol nyelvtudást szóban és írásban
Felsőfokú végzettséget gazdasági, kereskedelmi területen
Felhasználói szintű számítógépes ismeretet, haladó szintű Excel tudást
Kiváló problémamegoldó és együttműködési készséget
Magabiztos kommunikációs és tárgyaló készséget
Önálló, precíz munkavégzést, analitikus gondolkodásmódotAzonnali kezdés
Német nyelvtudás