Trade Manager Ecommerce

Pharmazone ws kft. - Budapest
új ajánlat (13/05/2024)

munkaköri leírás

Árazási stratégia és árképzés automatizált szoftveres segítséggel,Konkurencia figyelés automatizált szoftveres segítséggel,Kereskedelmi terv ésajánlatok kialakítása a marketinggel közösen,Automatizált árrés és árbevétel riportjaink értelmezése és megfelelő kereskedelmi döntések előkészítése,Termékadatbázis felügyelete, választék képzés stratégiai irányainak meghatározása,A legfontosabb beszállító partnerekkel kereskedelmi tárgyalások bonyolítása.Fix, versenyképes, bejelentett fizetés, amit mindig időben utalunk, plusz teljesítmény alapú bónusz.Döntően távmunka, havi 1-2 nap a Budapest belvárosi irodánkban. A betanulási időszak sűrűbb irodai tartózkodást igényel, de ezt követően főleg távmunkára számíts.Rugalmas munkaidő. Nekünk nem az a lényeg, hogy mikor végzed el a feladatokat, hanem az, hogy jó minőségben és határidőre készen legyen. Kezdhetsz később, mert oviba viszed a gyereket, vagy végezhetsz korábban, mert edzésre kell vinni. A lényeg, hogy a feladataiddal készen legyél és a legfontosabb online megbeszéléseken részt tudj venni.Dolgozói vásárlási kedvezményt biztosítunk.Teljes munkaidő:
Napi 8, heti 40 óra hétvégén és ünnepnapokon nem dolgozunk.Stabil anyacég áll mögöttünk, biztos pénzügyi háttérrel rendelkezünk.Munkavégzéshez megfelelő eszközök, gyors és könnyű laptop, mobiltelefon, plusz monitor, kényelmes és állítható irodai szék.Jó fej kollégák. Igen, tudjuk, mindenütt ezt olvasod. Viszont mi azt is tudjuk, hogy a jó munkakörnyezet nagyban a körülöttünk lévő embereken múlik, ezért nem dolgozunk olyannal, akiben nincs meg a segíteni akarás és a pozitív életszemlélet. Hisszük, hogy az a jó munkahely, ami szórakoztató is egyben.Azonnal kezdhetsz.Precizitás, határidők betartásaRendezett gondolkodásStreet smart attitűdEgyértelmű kommunikáció szóban és írásbanAlapos excel és egyéb Microsoft Office ismeretMonotonitás tűrésMegcsináljuk attitűdKereskedelmi tapasztalat valamely területről:
kereskedő, beszerző, termékmenedzser vagy kategória menedzserKommunikáció szintű angol nyelvtudás szóban és írásban2-3 éves szakmai tapasztalatFelsőfokú végzettségFMCG-ben, gyógyszer kereskedelemben vagy étrend-kiegészítők területén szerzett tapasztalat,Webshop rendszerekismereteOnline kereskedelmi sztenderdek ismereteAnalitikai rendszerek ismerete Google Analytics, PowerBI