Beszállítói Minőségügyi Mérnök

Hire-one személyzeti tanácsadó kft. - Tatabánya
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Legyünk együtt sikeresek!
Partnerünk NEM autóiparban tevékenykedő, nyugati kultúrával rendelkező gyártó vállalat.
Bővülés miatt keresünk kollégát hozzájuk az alábbi pozícióba:

Beszállítói minőségügyi mérnök
Feladatok
Újonnan létrehozott üzemek minőségbiztosítási tevékenységének támogatása az ajánlattételtől a beüzemelésig globális szinten;
Új és meglévő beszállítók fejlesztésének támogatása a minőségirányítási rendszereik javításával, a dokumentáció és az alkatrészek minőségének növelése érdekében;
Projektspecifikus ellenőrzési tervek kidolgozásában való aktív részvétel (ITP);
A külső szolgáltatók minőségi eredményeinek monitorozása az ellenőrzési terv szerint a projekt berendezéseihez;
Minőségügyi dokumentáció benyújtásának és jóváhagyásának kezelése a projektek specifikációinak megfelelően;
Supply chain managerek és category managerek támogatása az új beszállítók kiválasztása és piackutatás kapcsán.
Elvárások
Felsőfokú műszaki végzettség (preferáltan gépészmérnök);
Gyártó vállalatnál szereztt tapasztalat beszállízófejlesztésben, problémamegoldásban;
Gyökérok-elemzési módszerek ismerete (QRQC, PDCA, FMEA stb.);
Elektromos és mechanikai alkatrészek műszaki ismerete;
Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás.
Amit kínálunk
Stabil vállalati háttér, sok új projekt;
Nemzetközi projektekben való részvétel lehetősége;
Nagyon jól kialakított betanítási rendszer;
Motiváló bérezés ésjuttatási csomag;
Heti 2-3 nap home office lehetőség.
Előnyök
Hegesztett alkatrészek ismerete minőségirányítási szempontból.
Munkavégzés helye
Tatabánya
Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar /és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám:
3376-1/2008.