Beszállítói Minőségügyi Mérnök

Hire-one személyzeti tanácsadó kft. - Környe
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Legyünk együtt sikeresek!
Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Beszállítói minőségügyi mérnök (SQE)
Feladatok
Beszállítókkal való kapcsolattartás, azok időszakonkénti értékelése, auditálása;
A specifikációkban foglaltak figyelemmel kísérése a beszállított termékeknél;
A beszállítók minőségfejlesztési támogatása;
Beszállított termékek tervszerű minőségellenőrzése, eredmények alapján beszállítói minőségügyi teljesítmény mérése;
A beszállítóknak küldött reklamációk teljeskörű ügyintézése, nyomonkövetése;
Beszállítói problémamegoldás támogatása, 8D kezelés;
Költségterhelési folyamat támogatása;
Elősegíti az APQP folyamatot a beszállítókkal és a termékfejlesztő csoporttal;
PPAP jóváhagyási folyamat koordinálása;
Felülvizsgálja és jóváhagyja a beszállítói minőség-terveket;
Beszállított termékés folyamat auditok végrehajtása VDA 6.3 szerint;
IQC mérésekkel kapcsolatos mérőeszközök kezelése és karbantartási feladatainak ellátása.
Elvárások
Releváns mérnöki végzettség;
Tárgyalóképes angolnyelvtudás;
Gyártási, minőségbiztosítási vagy mérnöki területen szerzett 3 éves szakmai gyakorlat;
IATF 16949 belső auditori végzettség;
VDA 6.3 belső auditori végzettség;
FMEA, MSA, 8D módszerek ismerete;
MS Office ismeret és gördülékeny használat (word, excel, power point, stb);
Jó elemző- és problémamegoldó képesség;
Változó prioritásokadaptálásnak képessége, több feladat azonos időben történő végzése;
Kiváló kommunikációs és kapcsolattartó képesség (szóban és írásban);
Megbízhatóság, proaktivitás;
Magas szintű etikusság és diszkréció;
Szabálykövetés.
Amit kínálunk
Versenyképes juttatási csomag (Cafeteria, bónuszok);
Bejárás támogatás;
Fejlődési lehetőség;
Hosszú távú munkalehetőség;
Továbbképzések;
Családias hangulat.
Előnyök
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
Alumíniumipari és/vagy autóipari beszállítónál szerzett tapasztalat;
VDA 6.3 auditori tapasztalat;
IATF 16949:
2016 belső auditori tapasztalat.
Munkavégzés helye
Környe
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám:
3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni:
+36 30/ 472 2689 (Bogdán Attila)Kérem, ha nem ér el telefonon, írjon e-mailt is!