Beszállítói Minőségügyi Mérnök

Samsung sdi magyarország zrt. - Göd
új ajánlat (05/07/2024)

munkaköri leírás

A szállított alkatrészek minőségének biztosítása az IATF 16949 és a SAMSUNG SDI szabványoknak megfelelően.Együttműködés a beszerzési osztállyal a beszállítói teljesítmény biztosítása és a SAMSUNG SDI üzleti követelményeinek támogatása érdekébenFeladatod lesz többek között a műszaki panaszok utáni 8D-s támogatás, a folyamat- és alkatrész-jóváhagyásA potenciális jövőbeli beszállítók felmérése, analizálásaA beszállító gyártási és minőségi koncepciójának műszaki értékeléseBeszerzési döntés előkészítéseKárkezelési tevékenységek beszállítói minőségi eltérések esetén.Ipar 4.0 termelő vállalatnál a leginnovatívabb, piacvezető technológiák alkalmazásaFejlődési és előrelépési lehetőség egy fiatalos, dinamikus csapat tagjakéntHatározatlan idejű munkaszerződésVersenyképes jövedelemalapbér + cafetéria + egyéb bónuszokFlexibilis munkarendIngyenesen igénybe vehető vállalati busz/bejárás támogatásaOktatások, képzésekCsapatépítőkKedvezményes bankszámla– és telefoncsomag ajánlatok Baleset- és életbiztosításMeleg étkeztetés helybenGépészmérnöki végzettségMinimum 5 év minőségi, mérnöki vagy beszállítói minőségirányítási projektcsapatban szerzett tapasztalat, lehetőleg autóipari területenB kategóriás jogosítvány és magabiztos vezetési tapasztalatISO 9001;
IATF 16949;
VDA 6.3;
VDA 6.5;
szabványok alapvető ismereteKülönféle minőségbiztosítási módszertanok és autóipari alapeszközök ismerete:
8D problémamegoldás, 5-Miért, Ishikawa diagram, PFMEA, CP, SPC, Kaizen, 5S, APQP, PPAPHatározott, rugalmas és eredményorientált személyiségKiváló elemző készségJó kommunikációs és szervezőkészségKépes önálló munkavégzésre és utazási hajlandóságErős írásbeli és szóbeli kommunikációs készség angol nyelvenFémmegmunkálásban szerzett tapasztalat