Automatizálási Mérnök

Impc personnel hungária kft. - Fejér Megye
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

Megbízónk globális autóipari gyártóvállalat, Tier 1-es beszállítóként világszerte több mint 100 üzemében fejleszt és gyárt a hagyományos és elektromos járművekbe fém alkatrészeket és komponenseket. Magyarországi gyára több mint 20 éve működik és fejlődik sikeresen Magyarországon, innovatív, hatékony és megbízható gyártópartnere az autóipari vállalatoknak. A növekvő számú új termék projekt magas színvonalú teljesítéséhez ügyfelünk számára dinamikus és szakmailag elhivatott munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:
AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK (PLC vezérlési és robotprogramozási ismeret)Feladatok
A vezérlőrendszerek programjainak biztonsági mentése, archiválása, a programok folyamatos nyomon követése, fejlesztése, optimalizálása
Gyors hibakeresés és elhárítás
PLC és robot vezérlőrendszerekkel, egyéb vezérlésekkel és programokkal kapcsolatos tevékenységek elvégzése
A kiadott terv szerinti karbantartások határidőre történő elvégzése, műszaki fejlesztéseket elvégzése
Kapcsolattartás külső vállalkozókkal
Új projektekben való közreműködés
Elvárások
Szakirányú felsőfokú (esetleg középfokú) végzettség
Folyékony angol nyelvtudás
Hasonló munkakörben szerzett néhány éves tapasztalat
Robotprogramozási és PLC vezérlési ismeret
Előnyt jelent
ABB robotok ismerete
Siemens PLC program ismerete
Autóipari tapasztalat
Amit megbízónk nyújt
Innovációt és hatékonyság orientáltságot értékelő cégkultúra
Versenyképes fizetés
Teljesítmény bónusz
Plusz juttatások
A munkavégzés helyeFejér megye
A jelentkezés módjaVárjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését:
AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK (PLC vezérlési és robotprogramozási ismeret), Fejér megye
Elérhetőségi adatokIMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó:
Kővágó Anna
Nyilvántartási szám:
20158-1/2009-5100-678