Automatizálási Mérnök

Nestlé hungária kft - Borsod-Abauj Zemplen County
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

POZÍCIÓ FŐBB ADATAI Munkavégzés helye:
SzerencsHatározatlan idejű szerződésTeljes munkaidőMultinacionális vállalati környezetFelsőfokú villamos-, mechatronikai- vagy műszaki informatikai mérnök végzettség szükségesTárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásbanA POZÍCIÓRÓL ÖSSZESSÉGÉBEN Automatizálási mérnökként fő feladatod lesz támogatást nyújtani a gyártási végrehajtó rendszerek, villamosenergia és automatizálás szakmai és műszaki operatív tevékenységeihez, mindezt a vállalati iránymutatásokkal összhangban végrehajtva. Munkavégzésed célja, hogy minden tevékenység az üzleti célokat szolgálja, illetve javítsa a termék minőségét és az termelés teljesítményét.ÍGY FOG KINÉZNI EGY NAPOD:
A gyári beruházási projektekben való aktív részvétel annak érdekében, hogy az elvárt minőség időben és meghatározott költségen belül teljesüljönA gyár automatizálásának fejlesztése, üzembiztonság fenntartása.A felhasználói és műszaki előírások elkészítéseHelyszíni és távoli support nyújtása üzemzavar esetén, online diagnosztikaTechnikai megoldások fejlesztésének nyomon követésePLC programok naprakészen tartása, igények szerinti módosításaGyártási végrehajtó és adatgyűjtő rendszer fejlesztése szerver, PLC-HMI és hardware oldalonTesztelési és végrehajtási fázisban való közreműködés, illetve az üzemeltetői és karbantartói személyzet képzéseA piaci és vállalati biztonsági, egészségügyi, környezetvédelmi, termékbiztonsági és termékminőségi előírásoknak való megfelelőség biztosításaA kulcsfontosságú dokumentációk naprakészen tartása és elérhetőségének biztosításaVáltozás management működtetése, a megoldások módosításának megfelelő kezeléseA gyártási végrehajtó rendszerekre, villamosenergiára és automatizálásra vonatkozó szabványok alkalmazásaMinőség, biztonság és hatékonyság javítására való törekvésTechnikai tudás és versenyelőny megőrzése és biztosításaErős műszaki ismeretek3-5 év gyári környezetben szerzett szakmai tapasztalatKiváló kommunikációs és problémamegoldó képességHatározottság, jó szervező készségÖnálló, precíz munkavégzésSiemens, Allen Bradley és Omron PLC-HMI programozási ismeretekCognex kamera rendszerek ismereteSAP és MS Office alkalmazások ismerete