Automatizálási Mérnök

Easyhiring services kft. - Budapest
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

Automatizálási mérnök
Feladatok:

A gyárral kapcsolatos műszaki problémák megoldásában részt vesz, műszaki analíziseket, kiértékeléseket készít.
Felújítási, beüzemelési projektek ütemtervének kidolgozásában és azok megszervezésében, végrehajtásában részt vesz
A gépek, gépsorok PLC programjait karbantartja, fejleszti és dokumentálja
Gépek karbantartásának megtervezésében és megszervezésében közreműködik
Az egyes gépeken előforduló hibák elhárítására javaslatot tesz
A műszaki vezető által megadott célok szerint a gépek üzemeltethetőségét és üzembiztos működését, a termékek minőségének fejlesztését, a termelékenység növelését, a munkabiztonság javítását elősegíti műszaki ötleteivel, javaslataival
Közreműködik alkatrészek, szerszámok megrendelésében, határidős ütemezésében, minőségi és mennyiségi átvételében és műszaki beüzemelésében
Alkatrész-beszállítókkal való kapcsolattartás, árajánlatkérés, új beszállítók felkutatása
Felel a műszaki dokumentációk naprakész állapotáért
Elvárások:

Iskolai, végzettség, szakképzettség:

Felsőfokú műszaki végzettség
Tapasztalat:

minimum 3 év releváns tapasztalat
Nyelvtudás :

Középfokú angol nyelvismeret
Technológiai tudás:

MS office
Automatizálási ismeretek
PLC programozói
Személyi tulajdonságok, feltétlen követelmények, ajánlott képességek:

Önálló, gyors és precíz munkavégzés,
Célorientáltság,
Határozottság, kreativitás, jó problémamegoldó és elemző képesség
Jó kommunikációs, együttműködési készség
Munkavégzés helye
Budapest,