Anyagmozgató

Trenkwalder kft - Budapest
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Középfeszültségű elosztó transzformátorok gyártása során alkatrészek, alapanyagok mozgatása, gépek, munkahelyek kiszolgálása anyagokkal termelési terv vagy a műszakvezető utasításai alapján.
Alkatrészek ledaruzása a gépekről, azok csoportosítása, pántolása, előkészítése másik csarnokba szállításhoz.
Beérkező anyagok kicsomagolása esetleges ellenőrzése, visszárú begyűjtése, összekészítése visszaszállításra.
Munkarend:
4 műszakos (12 órás műszakok) vagy 3 műszakos (8 órás műszakok)
Elvárások / Requirements
Érvényes híd darukezelői és elektromos gyalogkíséretű targonca jogosítvány (legalább 1 év gyakorlat)
Orvosi megfelelés, jó fizikai állóképesség
Többműszakos vagy folyamatos munkarend vállalása
Túlóra vállalási hajlam
Jó kézügyesség, térlátás, pontos, precíz munkavégzés
Alapszintű számítógépes ismeret (dokumentáció elektronikus megnyitása, munkaműveletek rögzítése vagy telefonnal történő tárhelyrevételezés vonalkódos beolvasás segítségével)
Legalább alapfokú iskolai végzettség
Munkavédelmi és technológiai szabályok maradéktalan betartása
Rend fenntartására hajlandóság
Csapatban együtt dolgozni tudó, toleráns személyiség
Csapatjátékos
Előny, de nem feltétel
Alapfokú műszaki rajz olvasási készség vagy tanulási hajlandóság
Tapasztalat pántológép kezelésében és szerelési munkafolyamatokban
Gépipari szakmunkás végzettség, műszaki irányú végzettség
Amit nyújtunk / Benefits
Versenyképes juttatási csomag, kezdő bér meghatározása a szakmai tapasztalat alapján
Alapbéren felüli juttatások:
havi és negyedéves teljesítmény bónusz, műszakpótlék, cafeteria
Folyamatosan növekvő megrendelésállomány miatt stabil, biztos munkahely
Határozatlan idejű szerződés
Szakmai fejlődési lehetőség
Ingyenes, kiterjedt egészségügyi szűrővizsgálatok évente többször
Azonnali kezdés