Raktáros, Anyagmozgató

Pilkington agr hungary kft. - Budapest
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

Raktározási feladatok ellátása:
Komissiózásáruátvételcsomagolásvisszáru kezelésleltározásraktári rend fenntartása100%-ban bejelentett, versenyképes jövedelemEgy műszakos, nappali munkarendFejlődési, előre lépési lehetőségJuttatások:
Anyagmozgató kezdő bér targoncavezetői képesítéssel bruttó 509.300FtEgyéb juttatások:
Utazási hozzájárulás nettó 9.500 FtMagasemelő targoncavezetőibónusz bruttó 3540 Ft/nap13. havi fizetésTúlóra lehetőségEgy műszakos munkarend hétfőtől péntekig 7:
30-16:
30 8 általános iskola, legalább egy éves raktári tapasztalat, targonca vezetői képesítés, jó fizikum, ápolt megjelenés, terhelhetőségVonalkódos rendszerek ismerete, SAP vállalatirányítási rendszer ismerete, raktár gazdálkodási rendszerek ismerete, gépjárműipari végzettség vagy tapasztalat.