Anyagmozgató

Felföldi édességgyártó kft - Debrecen
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Raktári göngyölegek, késztermékek mozgatása kézi anyagmozgató eszköz béka segítségévelRaktári késztermék előkészítő tárhelyeinek kezeléseKésztermék tárolókocsik és paletták egyedi címkéinek felragasztásaRaktári rend folyamatos fenntartásaGyártási alapanyagok mozgatása a felhasználási területreAz általános munkaterület tisztaságának fenntartásaVersenyképes bejelentett fizetésKiváló munkakörülmény és modern munkaeszközökTámogató vezetőket, akikhez bátran fordulhatsz, ha kérdésed van és akik szívesen fogadják újító javaslataidatMegbízható jövőképFejlődési, továbblépési lehetőségMegbízható munkáltatói háttérAlapfokú végzettség Általános IskolaTargoncával végzett anyagmozgatásban való jártasságStressztűrő képesség, szűk határidők betartásának képességeÖnállóság, alkalmazkodó- és együttműködési készségRugalmasság, csapatjátékos hozzáállásPontos, minőségi munkavégzésÉlelmiszeripar területén/Termelői vállalatnál szerzett gyártósori tapasztalat12 órás munkarendben végzett tapasztalatKézügyesség megléteTöbbműszakos 12 órás munkarend esetleges vállalása megnövekedett termelés esetén