Alkatrész Termékmenedzser

Kite zrt - Nádudvar
új ajánlat (30/04/2024)

munkaköri leírás

A KITE Zrt. Alkatrészkereskedelmi Üzletága pályázatot hirdet
Alkatrész termékmenedzser
Munkakör betöltésére
Nádudvaron található Központjába
Társaságunk több évtizedes múltra tekint vissza, megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást
Leendő kollégánk feladatai:
Áru beszerzések megszervezése,
Kapcsolattartás a beszállítókkal,
Értékesítési tevékenység hátterének biztosítása,
Kereskedelmi készletek ügyviteli kezelése,
Készletgazdálkodás,
Számunkra az ideális jelölt:
Műszaki területen szerzett felsőfokú végzettséget,
2-3 éves szakmai tapasztalatát hasonló területen szerezte,
Az angol és/vagy német nyelvet társalgási szinten beszéli,
Számítógépes ismeretei legalább felhasználói szintűek,
Rendelkezik "
B"
kategóriás jogosítvánnyal,
Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képességgel rendelkezik,
Munkavégzése megbízható, pontos és következetes,
Jó szervezői készséggel bír.
Előnyt jelent, egymástól függetlenül:
Járműmérnöki végzettség,
Mezőgazdasági és élelmiszeripari gépészmérnöki végzettség,
Mezőgazdaságban szerzett tapasztalat,
Mezőgazdasági gépismeret.
A munkavégzésért cserébe a következő juttatásokat kínáljuk:
Fix havi alapbér,
Teljesítménytől függő elérhető plusz jövedelem,
Béren kívüli juttatások (Szép-kártya, Egészségbiztosítás),
A hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (mobiltelefon, laptop),
Tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanítás,
Stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierlehetőség,
Céges buszjárat Debrecenből, Hajdúszoboszlóról és Püspökladányból,
Az említett településeken kívül eső lakhely esetében munkába járás támogatása.